книжковий дизайн

Українське видання Буковскі – серед переможців D&AD Awards

25.05.2019
Чарльз Буковскі

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Charles Bukowski Glitch Book потрапила до переліку цьогорічних лауреатів D&AD Awards. Про це повідомляється на сайті премії.

 

Книжку відзначили дерев’яним олівцем у номінації Culture, Art & Design Books (категорія Book Design).

 

Усього в категорії книжкового дизайну цього року перемогло 67 видань.

 

Переможців визначали у таких номінаціях: Children and Young Adult Books, Culture, Art & Design Books, Culture, Art & Design Covers, Illustrated Books & Graphic Novel Covers, Illustrated Books & Graphic Novels, Limited Edition & Fine Binding Books, Limited Edition & Fine Binding Covers, Next Designer, Specialist Books, Trade Books, Trade Covers.

 

З повним переліком лауреатів D&AD Awards 2019 з книжкового дизайну можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Charles Bukowski Glitch Book – це проект перевидання збірки Чарлза Буковскі «Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument until the Fingers Begin to Bleed a Bit», яка вийшла ще у 70-ті роки XX ст. Книжка побачила світ у видавництві «Люта справа». Над дизайном працював Дмитро Цапко, керівник агенції Tough Slate Design.

 

Влітку минулого року проект отримав дизайнерську премію Red Dot. Також він переміг на кількох інших конкурсах та фестивалях, зокрема: КМФР, Epicа, Ukrainian Creative Week та ADC Europe (Барселона).

 

D&AD Awards (Design and Art Direction; раніше British Design and Art Direction) – престижна премія в галузі дизайну та реклами некомерційної організації Британської асоціації дизайнерів та арт-директорів, заснована 1962 року. Девіз організації вписаний в її логотип: «Наша мета – поширювати творчі стандарти, навчати, надихати і впроваджувати якісні дизайн та рекламу». Премія D&AD вважається своєрідним «Оскаром» у креативній індустрії.

 

Переможців відзначають дерев’яним, графітним, жовтим та чорним олівцями. Жовтий прирівнюється до срібної медалі, чорний – до золотої.

 

Читайте також про торішніх лауреатів D&AD Awardsу сфері книжкового дизайну.