Календар подій

Український інститут книги разом з FILI запрошують видавців до участі в конкурсі

Український інститут книги разом з FILI – Finnish Literature Exchange запрошують видавців до конкурсу на участь у програмі обміну досвідом в межах міжнародного тижня редакторів для видавців книжок для дітей та юнацтва.

У конкурсі можуть взяти участь українські видавці, які купують та продають права на переклад у таких жанрах література для дітей та Young Adult.

 

До участі у програмі обміну досвідом фінські колеги відберуть одного українського видавця, який поїде у Гельсінкі (Фінляндія) у період з 10 по 13 червня включно (плюс дні в дорозі). Усі витрати (авіапереліт економкласом, проживання та харчування) беруть на себе фінські колеги.

 

У межах програми обміну досвідом учасники програми самостійно домовлятимуться про зустрічі з фінськими літературними агентами, контакти та інформацію про яких надасть FILI. Окрім B2B зустрічей з фінськими видавцями, програма обміну досвідом складатиметься зі знайомства з фінським видавничим бізнесом, літературними добірками та обміну культурного досвіду.

 

Робоча мова візиту: англійська.

 

Щоб взяти участь необхідно заповнити анкету за посиланням.

 

Дедлайн заповнення анкети: 4 квітня (включно).

 

Перелік претендентів передадуть фінським колегам, які прийматимуть рішення щодо того українського видавця, який поїде по програмі обміну досвідом до Гельсінкі.

 

Результати відбору опублікують на ресурсах УІК та надішлють відібраному учаснику на зазначену в анкеті електронну пошту після оприлюднення результатів.

 

Координаторка проєкту від України: Олена Одинока, заступниця директорки Українського інституту книги.

FILI – Finnish Literature Exchange — це неурядова організація, яка підтримує переклад, друк і видання фінської літератури за кордоном.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект