Календар подій

Український ПЕН запрошує на зустріч із білоруською авторкою Мариєю Мартисевіч

Щоб підтримати Білорусь у непрості дні, Український ПЕН вирішив організувати низку онлайнзустрічей із білоруськими авторами, щоб висловити свою солідарність і щоби з перших уст почути про те, що сьогодні відбувається в Білорусі і як реагує на ці події білоруська культурна спільнота.

П’ята подія у рамках Вечорів солідарності відбудеться 2 вересня о 19.00: письменник Олег Коцарев спілкуватиметься у прямому ефірі з білоруською поеткою Мариєю Мартисевіч.

 

Мария Мартисевіч – білоруська поетка, есеїстка, перекладачка, літературознавиця. Авторка книжок «Цмокі лятуць на нераст: эсэ ў вершах і прозе» (2008), «Амбасада: вершы свае і чужыя» (2011), поеми «Сарматыя» (2019). Перекладає з англійської, російської, чеської, польської та української мов (зокрема, переклала білоруською твори Сергія Жадана, Богдана-Ігоря Антонича, Любка Дереша).

 

Онлайнзустріч відбудеться на фейсбук-сторінках PEN Ukraine і Беларускі ПЭН-цэнтр. Глядачі зможуть поставити свої запитання в коментарях під відео. Розмова вестиметься українською та білоруською мовами.

 

Книжковий партнер — Читомо.

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: «Ти дихатимеш іншим повітрям»: вірші білоруських поетів

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект