Календар подій

Український ПЕН запрошує на зустріч із білоруською авторкою Вальжиною Морт

Щоб підтримати Білорусь у непрості дні, Український ПЕН вирішив організувати низку онлайнзустрічей із білоруськими авторами, щоб висловити свою солідарність і щоби з перших уст почути про те, що сьогодні відбувається в Білорусі і як реагує на ці події білоруська культурна спільнота.

Шоста подія у рамках Вечорів солідарності відбудеться 4 вересня о 18.00: письменниця Оксана Луцишина спілкуватиметься у прямому ефірі з білоруською авторкою Вальжиною Морт.

 

Вальжина Морт – білоруська письменниця, перекладачка. З 2015 року живе у США, викладає поезію та літературний переклад у Корнельському університеті. Авторка поетичних збірок білоруською та англійською мовами «Я тоненькая як твае вейкі» (2005), Factory of Tears (2008), Collected Body (2011), «Эпідэмія ружаў» (2017). Лауреатка премій Crystal of Vilencia (Словенія, 2005), the Burda Poetry Prize (Німеччина, 2008), the Bess Hokin Prize for Poetry (США, 2010).

 

Збірка «Епідемія троянд» минулого року вийшла українською у видавництві «Люта Справа». З передмови Сергія Жадана: «Дивовижна книга про наш час і про нашу пам’ять. Книга, під якою можуть підписатись усі, хто далі намагається говорити своєю мовою, у часи, коли вже ніхто нікого не слухає. Книга про те, як знаходити втрачене й цінувати віднайдене. Дуже вчасна книга. Особливо для нас».

 

Онлайнзустріч відбудеться на фейсбук-сторінках PEN Ukraine і Беларускі ПЭН-цэнтр. Глядачі зможуть поставити свої запитання в коментарях під відео. Розмова вестиметься українською та білоруською мовами.

 

Книжковий партнер — Читомо.

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: «Ти дихатимеш іншим повітрям»: вірші білоруських поетів

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект