ілюстрації

Американське маркетингове видання присвятило спецвипуск Україні

25.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американський маркетинговий журнал Adweek створив спеціальний випуск, присвячений Україні, під назвою «Українці про Україну». Про це повідомили на сайті видання.

 

Видання цілковито створювали митці з України, які постраждали від повномасштабної війни. Відомо, що подібну ідею втілюють вперше за 43 існування журналу.

 

Над спецвипуском працювали понад 20 українців з усього світу.

 

«Цей випуск насичений проникливими нарисами, інтерв’ю та статтями про захопливе складне минуле України, її сміливу сучасну культуру та сподівання, з якими люди України очікують завтра», — ідеться на сайті журналу.

 

Головною редакторкою стала Ганна Руденко, журналістка українського дизайн-видання Telegraf.design.

 

Серед статей «Від редактора: Творчий опір України», «Як зрозуміти українську культуру та закохатися в неї», «Історія походження української креативної індустрії», «Баланс між війною та життям: як війна змінила життя українських митців», «Як українські креативники допомагають перемогти у війні та утримувати увагу світу» та інші.

 

Автор обкладинки — український ілюстратор Ваоне Інтересні Казкі (Володимир Манжос). Це перший його досвід у створенні обкладинок.

 

За словами Ганни Руденко, він «створює сюрреалістичні та метафоричні візуальні історії, поєднуючи естетику старих майстрів зі сміливим сучасним голосом».

 

Усі надходження від реклами в цьому випуску покриватимуть гонорари українців, які його створили, а решту — приблизно 75 000 доларів  — передадуть двом гуманітарним некомерційним організаціям: «Нова Україна» та Українсько-американській координаційній раді.

 

Частково переглянути спецвипуск журналу можна за посиланням

 

Adweek — щотижневе американське рекламне видання, яке вперше опублікували 1979 році. Теми журналу: творчість, відносини між клієнтом і агентством, глобальна реклама, облікові записи, і нові кампанії. За цей час він охопив кілька помітних зрушень у технологіях, включаючи кабельне телебачення, відхід від комісійних агентських зборів та інтернет.

 

Нагадаємо, платформа для краудфандингу ZOOP створить антологію на 96 сторінок Comics for Ukraine: Sunflower Seeds («Комікс для України: Насіння соняшника») з провідними ілюстраторами, щоб зібрати гроші для підтримки українських біженців.

 

Читайте також: У всіх на очах: Україна не сходить із обкладинок іноземних журналів

 

Чільна ілюстрація: Waone Interesni Kazki