єПідтримка

Українці витратили на книжки 250 млн грн «єПідтримки» – Мінекономіки

05.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Понад 6,2 млн українців які подали заявки на «єПідтримку» у додатку «Дія», за перші два тижні роботи програми витратили на купівлю книжок загалом 250 мільйонів гривень. Про це повідомляє Міністерство економіки.

 

На усі доступні за програмою послуги українці витратили сукупно вже 700 млн грн. «Найбільшим попитом зараз користується придбання книжок, квитків у кінотеатри та залізничних квитків», – зазначає міністерка економіки Юлія Свириденко.

 

До переліку найпопулярніших способів витрат потрапили:

 

  • книжкові магазини – 250 млн грн;
  • кінотеатри – 210 млн грн;
  • залізничні та авіа пасажирські перевезення – 90 млн грн;
  • театри, концерти та розважальні послуги – 87 млн грн;
  • спорт – 59 млн грн.

 

Також у міністерстві повідомляють, що всього від початку дії програми громадянам України вже виплатили майже 6 млрд грн.

 

Нагадаємо, що за програмою 1000 грн можуть отримати всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Ці кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, а витратити їх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал компанії). Ця програма триватиме рік – до 18 грудня 2022 року.

 

Раніше повідомлялося, що після того, як стартувала можливість використати кошти у межах програми «єПідтримка» (з 19-го грудня цього року), українські видавці стали заохочувати витрачати так звану «ковідну тисячу» саме у них. Це спричинило до зростання продажів у видавничій сфері втричі.

 

Читайте також про те, де вигідно витратити 1000 грн на книжки і з якими знижками.