Мінкульт

Уряд призначив в.о. голови Міністерства культури

11.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кабінет міністрів поклав тимчасове виконання обов’язків голови Міністерства культури на Світлану Фоменко. Про це повідомляє Укрінформ.

 

З квітня 2016 року Фоменко обіймала посаду першої заступниці міністра культури. Перед цим була радницею генерального директора Генеральної дирекції Київської міської ради з обслуговування іноземних представників.

 

Також працювала головною спеціалісткою, а потім – начальницею відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Управління міжнародних зв’язків апарату ВО КМР (КМДА), начальницею Управління міжнародного співробітництва Міністерства культури України, заступницею міністра культури України з питань європейської інтеграції, помічницею-консультанткою народного депутата України Віктора Єленського, заступника голови Комітету ВРУ з питань культури і духовності.

 

У Київському університеті імені Тараса Шевченка здобула кваліфікацію «магістр» (спеціальність: «Романо-германські мови та література»). 2011 з відзнакою закінчила Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне адміністрування», спеціалізація «Європейська співпраця», у 2015 – аспірантуру НАДУ, поєднуючи практичну міжнародну діяльність з науковими дослідженнями в сфері європейської інтеграції.

 

Фоменко – авторка низки наукових публікацій.

 

Нагадаємо, що 4 березня Верховна Рада затвердила новий Кабінет міністрів на чолі з Денисом Шмигалем. Міністерство культури, молоді та спорту вирішили реорганізувати. Міністерство молоді та спорту очолив Вадим Гутцайт, посада міністра культури залишилася вакантною.

 

Раніше ми повідомляли, що Міністерство культури, молоді та спорту разом з Міністерство освіти і науки хочуть запровадити у дитячих садках читання україномовної літератури.