Сковорода

В АТБ можна послухати уривки зі Сковороди та отримати чек з його цитатою

10.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До 300-ліття з дня народження Сковороди мережа магазинів АТБ у співпраці з Мінкультом запустила акцію з «передбаченнями»-цитатами філософа на чеках. Про це Читомо повідомили у Держмистецтв.

Протягом двох тижнів усі клієнти мережі магазинів АТБ зможуть доєднатися до святкування 300-ої річниці від дня народження Григорія Сковороди. Під час візиту до будь-якого магазину мережі, усі клієнти можуть почути декілька авдіооповідань Григорія Сковороди, голосом яких став актор Національного театру ім. Івана Франка Віталій Ажнов, а також при отримати чек з персональною цитатою українського мислителя.

 

«Приємно відзначити, що до святкування цьогорічного ювілею видатного українського філософа долучились не лише державні культурні інституції, а й представники бізнесу, які розуміють вагу й значення української культури для сьогоднішнього суспільства. Це говорить про універсальність постаті Сковороди, який давно став символом та фігурою попкультури», — зазначила Галина Григоренко, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.

 

 

«Цей проєкт особливий. І не тільки тому, що він проходить у такі складні та випробувальні часи для нашої країни. А й тому, що саме через такі проєкти, через усвідомлення національного культурного спадку ми дійсно формуємо успішне, заможне та культурне майбутнє нашої нації та країни», — додав Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

 

Айдентику національного проєкту «Світ Сковороди» розробив переможець мистецького конкурсу МКІП ― комунікаційна агенція Postmen у партнерстві з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем. 

 

Нагадаємо, до дня народження Сковороди в Україні запустили потяг за маршрутом філософа.

 

Читайте також: Безтурботний самітник, гоноровий химерник сповідує самовладання – Сковорода

 

Фото: Держмистецтв

що більше читаєш – то ширші можливості