Гаррі Поттер

В Нью-Йорку з’явиться магазин Гаррі Поттера

13.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Улітку цього року відкриють магазин, присвячений світу «Гаррі Поттера» та «Фантастичних звірів». Про це повідомляється на сайті Wizarding World.

 

Тут розмістять найбільшу у світі колекцію продуктів Чарівного світу Джоан Роулінг.

 

 

Шанувальники Wizarding World зможуть ознайомитися із найрізноманітнішими речами: від бобів Берті Ботта до спеціального одягу, рідкісних колекційних предметів, рукописів та ексклюзивних штучок.

 

«Це буде найбільший у світі спеціалізований магазин Гаррі Поттера та Фантастичних звірів, який стане обов’язковим місцем must visit для фанатів, де прихильники Wizarding World матимуть змогу отримати інтерактивні враження та численні можливості для фотографій, поринувши в магію», – зазначила старша віце-президентка зі світових турів та роздрібної торгівлі у Warner Bros. Сара Роутс.

 

 

Наразі творці поділилися концепцією дизайну, а деталі обіцяють оприлюднити трохи пізніше.

 

Магазин буде розташований поряд із однією з найвідоміших пам’яток Нью-Йорка, Флетайрон-білдінг, що на Бродвеї, 935.

 

Що тішить, The Harry Potter New York store буде інклюзивним: будівля розроблена таким чином, щоб бути повністю доступною для відвідувачів на інвалідних візках.

 

Як раніше повідомляло Читомо, в музеї Гаррі Поттера, що розташований у передмісті Лондона Лівсдені, з’явився Магічний банк Ґрінґотс.