Ворошиловград

В новому трейлері екранізації «Ворошиловграда» з’явився кадр із Жаданом

06.10.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У другому трейлері фільму «Дике Поле», знятого за мотивами романому Сергія Жадана «Ворошиловград», з’явився сам письменник. Про це повідомляє Держкіно.

 

Зазначається, що настрій та атмосферу трейлера задає композиція харківського гурту «Мантри Керуака» на вірш Сергія Жадана «Будда». Крім того, у відео розкрито секрет, яку саме роль у стрічці зіграв письменник.

 

«Трейлер також заявляє основну проблему головного героя фільму – необхідність зробити вибір та прийняти рішення: чи стати на захист свого майна та старих друзів або ж повернутися до звичайного життя», — додали в агентстві.

 

 

Нагадаємо, що робота над екранізацією завершилася у вересні. Бюджет фільму склав 30,98 млн грн. Зйомки проходили у Києві та Старобільську Луганської області. У широкий кінопрокат «Дике Поле» вийде 8 листопада.

 

Головні ролі у стрічці виконали: Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (Пастор), Володимир Ямненко (Коча), Руслана Хазіпова (Оля), Георгій Поволоцький (Травма), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та ін. Одну з епізодичних ролей зіграв сам Сергій Жадан.

 

Спочатку фільм мав назву «Ворошиловград». Проте згодом його перейменували на «Дике поле». На краудфандингу у Швейцарії стрічка зібрала майже 40 тисяч франків (1 млн 110 тис. грн.).

 

Дивіться також перший трейлер «Дикого Поля».

 

Чільне зображення: YouTube / Dergkino Ukraine