Мінкульт

В Україні працює платформа з протидії російській пропаганді

09.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Мінкульт у співпраці з українськими креативниками запустили платформу інформаційних військ AW: War Against War («війна проти війни»). Про це йдеться на сторінці міністерства у фейсбуці. 

 

Команда журналістів, режисерів та піарників займатиметься створенням відеоконтенту і текстів різними мовами, що розраховані на українську та іноземну авдиторію. 

 

Стежити за платформою ₩AW можна у соцмережах: інстаграмі, телеграмі і ютубі.

 

«Українці спостерігають шалену кількість інформації, яку генерують та створюють волонтери з різних сфер. І це надзвичайно важливо, адже всі вони посилюють інформаційний спротив нашої країни та показують правду всьому світу. Сьогодні будь-який ролик або фото — це не просто контент. Це підняття бойового духу та доказова база проти злочинних дій російської федерації щодо України. І ми маємо збільшувати їхню кількість аби не залишити ворогу жодного шансу на пропагандистську брехню», — сказав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

 

Творці платформи закликають українців і, зокрема, представників медіаспільнот брати участь в інформаційній підтримці і поширювати контент, створений інформаційними військами. 

 

«₩AW: War Against War створює відеоконтент — і якщо є можливість розповсюджувати його на своїх ресурсах, це дуже допоможе в поширенні правди. Зокрема, про те, як жорстоко веде війну росія проти України та мирного населення наших міст», — сказано у заяві. 

 

Варто також зазначити, що Український інститут, який представляє українську культуру за кордоном, створив короткий гайд, що пояснює, як правильно говорити про війну в Україні. У ньому, зокрема, радять називати війну «війною», замість евфемізмів на кшталт «українського конфлікту». 

 

Нагадаємо, що раніше команда УКУ створила сайт «Post To Stop War In Ukraine», що містить меседжі різними мовами світу для іноземців про війну в Україні.