російсько-українська війна

Для іноземців створили сайт «Post To Stop War In Ukraine» про війну в Україні

08.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Команда УКУ створила сайт «Post To Stop War In Ukraine», що містить меседжі різними мовами світу для іноземців про війну в Україні. Про це пише на своїй сторінці у фейсбук автор проєкту Олексій Молчановський — заступник декана факультету прикладних наук УКУ.

 

«Інформаційний вимір війни є ледь не найважливішим. І це стосується не тільки великих медіа чи держави, але й кожного з нас. Багато хто має друзів та знайомих за кордоном в різних країнах. Персональна комунікація з ними також відіграє важливу роль. Щоби допомогти вам, неймовірна команда комунікаційників, журналістів та дизайнерів підготували цей важливий ресурс», — повідомляє Молчановський.

 

Сайт містить меседжі мовами 35 країн світу, а саме: Австрії, Афганістану, Білорусі, Боснії, Бразилії, Великої Британії, Вірменії, Грузії, Данії, Ізраїлю, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Киргизстану, Китаю, Латвії, Мексики, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, США, Туреччини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції та Японії. При цьому тексти повідомлень написані з урахуванням специфіки авдиторії кожної країни.

 

Також ресурс пропонує картинки, щоб до меседжу можна було додати відповідне візуальне рішення.

 

 

Нагадаємо, в Україні запустили англомовний репозиторій правди про війну та силу України — #WeAreUkraine. 

 

Також англомовну версію сайту для закордонної авдиторії зробило й «Читомо».

 

Чільна ілюстрація: davyd_team