медіа

В Україні створили англомовний репозиторій правди про війну

06.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні запустили англомовний репозиторій правди про війну та силу України — #WeAreUkraine. Про це повідомляє платформа CASES. 

Мета репозиторію — дати розуміння людям у всьому світі: сьогодні майбутнє людства вирішується в Україні.

 

Проєкт створено командою консалтингової групи One Philosophy та IT компанією Empat за підтримки волонтерів. 

 

«Оскільки Росія вторглась в Україну на хиткому фундаменті реінтерпретації історичних фактів та множинної брехні, #WeAreUkraine буде постійно поширювати правду про те, що відбувається в Україні та її контекст, аби разом мобілізувати світову спільноту навколо нашої спільної справи — безпечного майбутнього світу», — зазначає команда проєкту.

 

Репозиторій містить ключові факти російсько-української війни, підтримки світом України, думки українських та міжнародних лідерів думок, погляди на українську життєстійкість, економіку, культуру, історію та актуальні заклики до дії з посиланням лише на перевірені джерела інформації. 

 

Проєкт ведеться англійською мовою. Портал використовує інформацію з офіційних державних веб-ресурсів, інформаційних джерел, сайту ukraine.ua, Українського інституту, виставки Ukraine WOW, проєкту 30ua.info, Українського кризового медіа-центру тощо.

 

Нагадаємо, що у Росії немає доступу до Facebook і Twitter. Крім того, раніше низка іноземних медіа призупинила свою роботу в Росії, а також у країні блокують доступ до низки закордонних медіа та соцмереж, таких як Deutsche Welle, «Радио Свобода», «Медузы», BBC.