House of Europe

В Україні стартує курс із маркетингу для видавців

21.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Програма House of Europe запустила онлайн-курс з книжкового маркетингу. Про це повідомили на сайті програми.

«Курс допоможе зробити так, щоб ваші видання знайшли своїх ідеальних читачів. Ви дізнаєтеся як рекламувати книжки, зацікавити ЗМІ та лідерів думок новинками, вести соцмережі видавництва, працювати з різними каналами збуту та застосовувати різні маркетингові інструменти. Також дізнаєтесь про цікаві закордонні кейси промотування книжок», — зазначили на сайті.

 

Курс підійде:

  • видавцям;
  • директорам видавництв;
  • PR-менеджерам видавництв;
  • директорам з маркетингу, які працюють у видавництвах;
  • представникам видавництв, що опікуються книжковим маркетингом;
  • усім, хто не має досвіду у книжковому маркетингу, але дуже цікавиться темою.

 

«Для нашої програми Грантів на переклад від House of Europe завжди було важливо бачити продовження роботи і конкретні результати надання гранту. Майже з самого початку грантової програми, ми просили наших заявників надавати конкретну маркетингову стратегію до проєкту, якій вони подавали. І, на жаль, в багатьох випадках бачили цю стратегію одним зі слабких елементів заявки. Тож у курсі, який зараз вже доступний безкоштовно на освітній платформі ВУМ можна послухати курс з маркетингу від міжнародних експертів, зрозуміти які з запропонованих інструментів підійдуть саме вам, як виходити на ринки збуту ЄС та Великій Британії», — розповіла Катерина Алимова, програмна менеджерка. 

 

Програма курсу:

 

Лекція 1. Зв’язки з громадськістю: як працювати зі ЗМІ, блогерами та інфлюенсерами, писати пресрелізи, використовувати книжкові каталоги та вимірювати результати роботи.

Лекція 2. Соцмережі: як обрати у яких соцмережах має бути присутнє ваше видавництво та вести Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, TikTok, Twitch.

Лекція 3. Маркетинг та диджитал маркетинг: як писати про книжки, проводити успішні онлайнові й офлайнові події та готувати трейлери книжок.

Лекція 4. Канали збуту: як налаштувати ланцюг поставок та працювати з онлайновими та офлайновими каналами збуту.

Лекція 5. Маркетингові інструменти: як використовувати модель POEM (paid owned earned media) в роботі та оцінити ефективність каналів.

 

«Ми зумисне обрали двох лекторів, які представлятимуть різні погляди на книжкову промоцію. СЕО і засновник PR-агенції Literaturtest, Матіас Фойгт, розповість на курсі про основи маркетингу та поділиться закордонним досвідом, натомість книжкова аналітикиня, Інна Білоножко, розкаже про реалії України та англомовних ринків. Ми також подбали про зручний формат навчання. Зараз, коли розвивати та вдосконалювати власний бізнес конче важливо, але знайти на це час і підлаштуватись під  чужі графіки вельми складно, формат онлайн курсу є оптимальним. Усі, кого зацікавить курс, можуть проходити його будь-де і будь-коли, головне мотивація і бажання», — розповіла програмна менеджерка Дзвінка Пінчук. 

 

Лектори:

 

Матіас ФойгтСЕО і засновник PR-агенції Literaturtest, яка надає послуги видавцям, авторам і книгопродавцям. Компанія спеціалізується на комунікації в соціальних медіа, маркетингу, рекламі та PR. Literaturtest є організатором Тhe future!publish — однієї з провідних конференцій для німецькомовного книжкового сектору.

 

Інна Білоножко — книжкова аналітикиня, аудиторка та лекторка. Має магістерські ступені з фінансів (Київ) та міжнародного видавничого бізнесу (Лондон), диплом аудитора за міжнародною кваліфікацією ACCA DipIFR. Спеціалізується на цифровому аудиті видавничого бізнесу, діджитал інноваціях та стратегічному книжковому маркетингу. Співпрацює із англомовними і вітчизняними видавцями у комерційному та академічному сегментах. Авторка Telegram-каналу про англомовний видавничий світ cynical_publisher.

 

Долучитися до курсу можна за посиланням.

 

House of Europe («Дім Європи») — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

 

Нагадаємо, подібний курс  з книжкового маркетингу House of Europe проводив у 2021 році.

 

Читайте також: Відкрита вакансія асистент/ки до хабу House of Europe