Календар подій

В Україні вперше відбудеться Національний тиждень читання поезії

Український інститут книги анонсує проведення Національного тижня читання поезії, який відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р.

Тиждень поезії охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії 21 березня. 

 

«Тиждень поезії в Україні відбудеться вперше, і ми вважаємо, що це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою», — зазначили організатори події.

 

Тема тижня поезії 2024: Дім

 

Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової: «Ріки незмінно течуть додому»

 

У візуальній частині використали фрагмент однієї з картин циклу «Сни про дім» воїна, поета й художника Валерія Пузіка. 

 

«Цей тиждень читання присвячений Поезії, як камертонові наших почуттів. За фокусну тему ми обрали Дім, дорогий кожному з нас зокрема і всім разом. Гасло тижня читання поезії  — “Ріки незмінно течуть додому” — це про міцні зв’язки з батьківщиною, попри відстані. Ми хотіли б, щоб читання поезії розрадило і підтримало українців, які через війну росії проти України втратили свої домівки, змушені були переїхати в інший регіон країни чи за кордон. Україна — це наш спільний дім, тепло якого дає сили й жити, і боротися за перемогу», — розповіла директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

 

Детальніше про подію за посиланням.

 

Щодо інформаційної підтримки акції та потенційних партнерств звертатися на електронну пошту: olha.shevchuk-kliuzheva@ubi.org.ua

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект