війна

В Україні запрацювало інтернет-радіо без мобільної тарифікації 

03.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні створили інтернет-радіо radioplayer.ua з єдиними новинами без тарифікації мобільних операторів. Воно почало працювати за адресою radioplayer.ua.

Радіо є додатковим джерелом інформації, на випадок, якщо у вас немає доступу до телевізійних каналів, або ж зник телевізійний сигнал, а також якщо ви не маєте доступу до інтернет-мережі.

 

Нагадуємо також, що багато моделей смартфонів і кнопкових телефонів мають вбудований FM-приймач, для роботи якого зв’язок з інтернетом не потрібен взагалі. Для цього його потрібно увімкнути на телефоні та використовувати навушники, які у даному випадку будуть використовуватися як антена. 

 

Також на телефоні має бути встановлений додаток для FM-радіо. Наприклад, NextRadio (для Android).

 

Дана функція відсутня на iPhone та у більшості новітніх моделях Android, тому для підключення телефон повинен мати інтернет-з’єднання. Тоді можна підключитися до будь-якої радіомережі. 

 

Серед важливих суспільно-політичних радіостанцій в Україні: 

 

 

А також:

 

 

Окрім того, в багатьох регіонах є свої регіональні радіостанції. Карта регіональних радіо Суспільне. Мовлення за посиланням.

 

Раніше повідомлялося, що російські окупанти готуються найближчим часом запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію, мета якої – з допомогою брехні зламати опір в Україні. Вона передбачає виведення з ладу ЗМІ та інших засобів зв’язку.

 

Як відомо, окупанти завдали ракетного удару по київській телевежі, що створило проблеми з трансляцією українських каналів.

 

Читайте також: Ukrainian books about the war for urgent translation

 

Джерело: ТСН