Календар подій

Відбудеться 26 Міжнародний книжковий ярмарок у Кракові

26-29 жовтня відбудеться 26-й Міжнародний Краківський книжковий ярмарок.

Гаслом цьогорічного фестивалю, присвяченого 100-річчю від дня народження польської поетки Віслави Шимборської, стане цитата з її вірша Urodziny – «Стільки світу відразу з усіх сторін світу». Ярмарок також приурочений 10-річчю присвоєння Кракову звання Міста літератури ЮНЕСКО та 15-тому проведенню фестивалю Конрада.

 

Про участь у ярмарку вже заявили понад 350 експонентів. Відбудуться численні виставкові заходи, зокрема: фестиваль жіночої літератури, Young Adult, фестиваль зустрічей з фентезі, фестивалю гірської та туристичної літератури, подія щодо нон-фікшн, фестиваль темних історій. Відбудеться також акція «Книжка за книжку», яка підтримує бібліотеки Малопольщі.

 

Під час фестивалю відбудуться й інші важливі для польського книжкового ринку події, як, наприклад, гала-конкурс Конкурсу ім. Яна Длугоша, премія Асоціації видавців вищої освіти Gaudeamus, вручення премії «Золота куля», підсумки плебісциту «Настільна гра року 2022» та конкурсу «Найкращі гірські видавництва». Під час цьогорічного видання відвідувачі зможуть взяти участь у зустрічах і тренінгах, організованих, зокрема, Польською книжковою палатою, Національною бібліотекою, Воєводською публічною бібліотекою в Кракові, Офісом фестивалю в Кракові, Ринком іграшок.

 

Люди, які не зможуть взяти участь у ярмарку, зможуть стежити за ярмарковими подіями та зустрічами з авторами на Віртуальній ярмарковій платформі (www.targi.krakow.pl), де також працюватиме телебачення під час ярмаркових вихідних.

 

Розклад ярмарку можна переглянути тут, програму обіцяють оприлюднити наприкінці вересня.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект