Календар подій

Відбудеться читацький ПЕН-клуб із Яриною Чорногуз

20 березня о 18:30 у київському просторі PEN Ukraine відбудеться друга зустріч Читацького ПЕН-клубу.

Під час заходу військовослужбовиця, поетка, лауреатка Шевченківської премії Ярина Чорногуз говоритиме про роман Мілана Кундери «Книга сміху і забуття» з літературознавицею Тетяною Огарковою та культурною менеджеркою і перекладачкою з чеської мови Софією Челяк. Захід модеруватиме перекладачка та культурна менеджерка Анна Вовченко.

 

Ярина Чорногуз розповість про досвід фронтового читання і вплив, який справили на неї як на авторку книжки Мілана Кундери. Також Ярина Чорногуз, Тетяна Огаркова, Софія Челяк та Анна Вовченко говоритимуть про історичний контекст створення «Книги сміху і забуття», іронію як спосіб протистояння несвободі, внутрішню та зовнішню міграцію, спільне й відмінне в досвіді опору тоталітарним режимам у контексті різних країн і часових рамок.

 

Читацький ПЕН-клуб – це серія розмов з українськими письменниками та письменницями про важливі для них книжки, вплив читацького досвіду на вибір письменницької траєкторії й точки перетину літературних контекстів у просторі й часі.

 

Захід відбудеться за адресою: вул. Лук’янівська, 14а (Контрактова площа).

Дата: 20 березня 18:30

 

 

Умовою участі є довільний благодійний внесок.В межах заходів ПЕН традиційно підтримує збір для закупівлі автівок та інших корисних речей для ЗСУ, який організовує Kult.Podcast – подкаст про культуру, літературу та філософію. Автори Kult.Podcast літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко.

 

Підтримати можна тут:

щомісячно: patreon.com/kultpodcast

разово: картка: 5457 0822 9092 9368

paypal: ukraine.resisting@gmail.com

 

Після сплати внеску заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект