Календар подій

Відбудеться дискусія про роботу в культурі в умовах невизначеності

Сedos та Український культурний фонд організовують онлайн-дискусію про роботу в культурі в умовах невизначеності.

Життя і праця зайнятих у сфері культури наповнені невизначеністю. На який термін мені запропонують цей контракт? Чи замовник заплатить мені за виконану роботу вчасно? Які результати грантового конкурсу, у якому я беру участь?

 

Працівни_ці справляються із невизначеністю, працюючи в декількох проєктах одночасно та підтримуючи соціальні зв’язки у сфері, щоб бути в курсі можливостей та забезпечити наявність нових проєктів. Культурні установи й організації керують невизначеністю через проєктну роботу та короткострокові контракти, уникаючи високих витрат, щоб залишатися пристосованими до потреб ринку. Організатори дискусії вважають, що керувати невизначеністю не є завданням окремої людини. Умови праці можна і потрібно покращувати за допомогою розвитку відповідних політик на місцевому та національному рівнях.

 

Тому в четвер, 29 липня, з 11:00 до 13:00 на онлайн-дискусії експерти поговорять про те, як невизначеність майбутнього впливає на кар’єрний розвиток і умови праці у сфері культури і креативності.

 

Під час дискусії обговорять такі теми:

  • Яким чином культурні установи, креативні організації перелаштовують робочі процеси в часи криз та інших викликів?
  • Як працівни_ці культури і креативності справляються з невизначеністю і відстоюють свої права?
  • Що держава може зробити для підтримки працівни_ць сектору та зменшення невизначеності у сфері культури і креативності?

 

Запрошені спікер_ки:

  • Леся Кульчинська, культурологиня, кураторка, дослідниця візуальної культури, кандидатка наук мистецтвознавства;
  • Дарія Бадьйор, кураторка міжнародного кінофестивалю “Київський тиждень критики”, співзасновниця Спілки кінокритиків України;
  • Ірина Батуревич, керівниця відділу стратегічної роботи та аналітики, заступниця директорки Українського інституту книги;
  • Марина Дубина, перекладачка й редакторка книжок і коміксів, членкиня ініціативної групи «Translators in Action» й команди фестивалю TRANSLATORIUM;
  • представни_ця УКФ.

 

Модератор_ка: Анастасія Боброва, аналітикиня, керівниця проєктів Сedos.

 

Подія пройде онлайн. Щоб приєднатися до зустрічі у Zoom і мати змогу ставити запитання спікер_кам, потрібно зареєструватися: https://bit.ly/kulturna_robota_nevyznachenist. Подія також транслюватиметься на сторінці Cedos у Фейсбуці.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект