Календар подій

Відбудеться дискусія «Видавнича справа в умовах кризи миру»

 18 квітня відбудеться онлайн-дискусії «Видавнича справа в умовах кризи миру» за участі президента та генерального директора Франкфуртського книжкового ярмарку Юрґена Бооса та кураторки літературних проєктів, публіцистки Оксани Щур.

Яким є стан видавничої справи під час кризи миру, чому видавнича справа має продовжувати функціонувати, як міжнародна видавнича індустрія може і повинна підтримувати країни в зонах бойових дій ці та інші питання будуть обговорюватися під час розмови.

 

Щоб відвідати подію, зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням.

 

Юрґен Боос — президент і генеральний директор Франкфуртського книжкового ярмарку, президент LITPROM (Товариство сприяння розвитку літератури Африки, Азії та Латинської Америки) та виконавчий директор LitCam (Кампанія  Франкфуртського книжкового ярмарку з поширення грамотності). Нагороджений австрійським Почесним хрестом за науку і мистецтво, почесним ступенем Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі, відзнакою  «Кавалер мистецтв і літератури» (Франція), іспанським орденом Ізабелли Католички, орденом Encomienda de Numero, лицарською стрічкою Королівського норвезького ордена «За заслуги». Він також є членом Наукового комітету Книжкової премії шейха Заєда та членом Академії німецьких книжкових премій (Akademie Deutscher Buchpreis).

 

Оксана Щур — кураторка літературних проєктів та публіцистка. Курувала основну програму фестивалю «Книжковий Арсенал», однієї з найбільших книжкових подій в Україні, а також реалізувала багато міжнародних проєктів, пов’язаних з українською літературою. Зараз вона перебуває в Берліні, Німеччина, як кураторка UA Nest — хабу для українських активістів та правозахисників в центрі експертизи з питань прав людини та громадянського суспільства Araminta.

 

Дискусія відбуватиметься англійською мовою. Модеруватиме розмову Медея Метревелі.

 

Ця подія відбувається в межах проєкту «Графічні історії з Вірменії, Сакартвело та України», що співфінансується за кошти гранту програми ЄС «Креативна Європа». 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект