Календар подій

23.09

Київ

17:00 вул. Лук’янівська, 14а

Відбудеться концерт гурту «Пиріг і Батіг» у просторі PEN Ukraine

23 вересня о 17:00 у просторі PEN Ukraine у Києві відбудеться музично-поетичний концерт українського фолькгурту «Пиріг і Батіг».

Музичний проєкт «Пиріг і Батіг» пропонує публіці високу українську лірику у комплекті з музичними шмаганнями. Співана поезія у музиканта і художника Мар’яна Пирожка вже відома багатьом за триптихом «Польовий», а з Батогом вже записаний і презентований наприкінці 2021 року альбом «Сьпівомовний» — трагічно-урочиста кріпацька готика на слова Степана Руданського.
Мета проєкту «Пиріг і Батіг», створеного у 2019 — піднімати український поетичний пласт на наступний рівень, соціально канонізуючи забутих українських поетів, популяризувати українську мову через різноманітні музичні стилі й жанри, та й просто «всипати батога» піснями на слова славних митців. У доробку Пирога і Батога, окрім проєкту «Розстріляна поезія» та альбому «Сьпівомовний», також напрацьований матеріал на поезію Павла Тичини, Богдана-Ігоря Антонича, Михайла Петренка, Тараса Шевченка та народний пісенний спадок, зокрема Колядницький матеріал, що в майбутньому планується до запису.
На концерті в просторі PEN Ukraine виступатимуть Мар’ян Пиріг (спів, гітара) і Лесик Omodada (перкусія).
Захід відбудеться наживо у просторі PEN Ukraine на Подолі за адресою: вул. Лук’янівська, 14а.
Щоб відвідати захід, заповніть, будь ласка, реєстраційну онлайн-форму.
Умовою участі є благодійний внесок, мінімальна сума – 200 грн. У межах цього заходу ПЕН підтримує збір для закупівлі автівок та інших корисних речей для ЗСУ, який організовує Kult.Podcast – подкаст про культуру, літературу та філософію. Автори Kult.Podcast літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект