Календар подій

Відбудеться нагородження переможців конкурсу «Портвейн трасою 444: Табори Ді-Пі»

12 квітня о 20:00 у прямому етері відбудеться нагородження переможців конкурсу короткої альтернативної прози «Портвейн трасою 444: Табори Ді-Пі».

Нагородження пройде за участі організаторів Поліни Горлач та Андрія Безуглова, членів редакційної колегії – письменниці та журналістки Ольги Русіної, письменниці Марії Косян, письменниці Одарки Білоконь, редакторки та літературної критикині Ірини Ніколайчук, а також учасників, які потрапили до короткого списку конкурсу.

 

«Портвейн трасою 444» – конкурс короткої альтернативної прози, заснований у 2018 році. Третій сезон, який почався у серпні 2021 року, зосередився на зануренні у тему «таборів Ді-Пі», вимушеної еміграції після Другої світової війни, у намаганні людей втекти від радянської влади та у спробах фактично вести боротьбу за виживання – ладнати побутові справи, жити в постійному очікування депортації, відчувати втрату дому, а також інтерпретації цієї теми в сучасній Україні та світі з її конфліктами кінця XX, початку XXI століття й війни у Донецькій та Луганській областях.

 

Посилання на прямий етер буде розміщено в офіційній групі конкурсу у Facebook. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект