Календар подій

Відбудеться онлайн-лекція «Жінки в літературі» від Тетяни Орлик

5 березня Таня Орлик, співзасновниця сервісу оренди книжок bookbox.ua і співавторка одного з найбільших українських телеграм-каналів про читання «Андер Кавер», проведе онлайн-лекцію «Жінки в літературі». Читачі «Читомо» можуть отримати знижку 30% на лекцію за промокодом chytomo.

Досі лекції Тані Орлик про читання були доступні тільки компаніям, що є клієнтами bookbox.ua. І хоч мова йде про десятки бізнесів, серед яких Borjomi та Yves Rocher, Red Bull і Unilever, — засновники сервісу оренди книжок вирішили, що їм пора приймати до своїх лав всіх-всіх охочих читати краще. Себто з більшою користю і задоволенням. Тому вони вриваються у вебінарний всесвіт з улюбленою темою – «жінки в літературі».

На лекції ми разом:

  • Піднімемо келих за видатних авторок-шибайголів – від Сафо до Джейн Остін, від Джоан Роулінг до Марусі Чурай. А також відкриємо для себе чимало нових імен;
  • Розберемо історію стосунків жінок з книжками та всі їхні ролі: авторки, героїні, музи і продюсерки;
  • Дізнаємось, що приховують найдавніші казки і хто така всюдисуща Мері Сью;
  • Зрозуміємо, про що ми говоримо, коли говоримо про жіночу прозу. У чім її особливості? Чи справді досвід життя в жіночому тілі може вплинути на письмо? За що нині дають Букерів та Нобелів?

Про лекторку

Таня Орлик — співзасновниця сервісу оренди книжок bookbox.ua. Співавторка одного з найбільших українських телеграм-каналів про читання Андер Кавер. Кохається у вивертах історії літератури та економіки. Розповідає про них в есе та лекціях. У 2019 році журі Harvard Business Review віддали Тані перше місце у всесвітньому конкурсі творів про менеджмент. Щодо лекцій, то крім компаній-клієнтів Book Box, залучала любити читання слухачів у Київській школі економіки, УКУ та Імператорському палаці Відня.

 

Всі технічні деталі для перегляду вебінару будуть надані орієнтовно за тиждень до дати проведення. Якщо саме 5 березня не буде змоги переглянути лекцію – запис зберігатиметься до 5 квітня.

 

Квитки

 

За будь-яких питань чекаємо на webinar@bookbox.ua або пишіть на ФБ-сторінку Book Box.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект