Календар подій

Відбудеться онлайн-презентація альманаху фестивалю-воркшопу «Прописи»

9 грудня о 19:00 відбудеться онлайн-презентація альманаху фестивалю-воркшопу «Прописи».

Презентуватимуть книжку автори й авторки збірки та учасники цьогорічного фестивалю-воркшопу «Прописи»: Богдан Бень, Олеся Богдан, Ганна Гнедкова, Софія Ленартович, Орися Грудка, Аріна Кравченко, Ростислав Кузик, Романія Строцька, Дарія Суздалова та Вікторія Фещук. Модеруватиме подію поет, перекладач і літературознавець Остап Сливинський.

 

Долучитися до онлайн-презентації можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.

 

До видання увійшли поезії й уривки прози десяти молодих письменників, а також есеї із їхніми враженнями про фестиваль. Електронна версія альманаху розміщена на сайті Українського ПЕН у вільному доступі.

 

Фестиваль-воркшоп «Прописи» відбувся 9-12 вересня в Івано-Франківську. Для 10 молодих авторів у ці чотири дні була організована насичена навчальна програма – лекції, воркшопи, індивідуальні заняття з наставниками. Менторами «Прописів» виступили Галина Крук (поезія), Тарас Прохасько (проза) та Ганна Улюра (літературна критика). А лекторами – Вікторія Амеліна, Юрій Андрухович, Лариса Денисенко, Роман Малиновський, Богдана Неборак, Ілларіон Павлюк, Ірен Роздобудько та Тетяна Терен.

 

Упродовж фестивалю відбувалися подіумні розмови молодих авторів із досвідченими письменниками й літературні читання для широкої публіки.

 

Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

 

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських інтелектуалів – письменників, журналістів, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників, культурних менеджерів. Налічує 138 членів і є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН. Є співзасновником Премій імені Василя Стуса, імені Юрія Шевельова, імені Георгія Ґонґадзе, а також Drahomán Prize.

 

Український культурний фонд – державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проєктів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект