Календар подій

2.02

Київ

18:00 Петра Сагайдачного, 8

Відбудеться презентація книжки Анатолія Дністрового «Битва за життя»

2 лютого у київській книгарні видавництва Vivat відбудеться презентація книжки письменника і військово Анатолія Дністрового «Битва за життя».

«Перед вами — щоденник-хроніка наближення, початку і розгортання великої війни. Битва за життя й свободу триває, Україна дає рішучу відсіч “русскому міру”. Автор є спостерігачем та учасником низки описаних подій, зокрема як митець, аналітик, військовослужбовець. У книжці зафіксовані голоси військових, письменників, журналістів, політиків, науковців, жертв війни. Рішуча битва точиться і на фронті, і в інформаційному полі — із ворожими стереотипами, що прижилися в багатьох країнах світу під впливом російської пропаганди. Попереду ще багато днів боротьби, випробувань, болю. І все заради перемоги — права українців бути й впевнено рухатися до власного майбутнього. Щоденник обрамлюють графічні картини Анатолія Дністрового, частину із яких він створював під час блекауту при свічках взимку 2022—2023 років», — ідеться в анотації до тексту.

 

У видавництві наголошують, що оскільки Анатолій Дністровий — військовий, то це щоденник війни не просто свідка, а учасника подій.

 

З Анатолієм Дністровим розмовлятиме Дмитро Грінченко — журналіст та ведучий новин Суспільного.

 

Анатолій Дністровий (Гліб Успенський, справжнє прізвище Астаф’єв) — письменник, художник, має понад 20 виданих книжок у різних жанрах (багато з яких перекладені іншими мовами), 7 персональних виставок як художник, є членом українського ПЕН. Кандидат філософських наук, викладав в українських та закордонних ВНЗ, працював піарником, аналітиком і спічрайтером у політичних проєктах, редактором у медіасфері. Зараз служить у лавах ЗСУ.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект