Календар подій

5.03

Київ

16:00 вул. Богдана Хмельницького, 11

Відбудеться презентація книжки «Вірші з бійниці» Максима Кривцова

5 березня у Києві відбудеться презентація збірки «Вірші з бійниці» полеглого військового і письменника Максима Кривцова, а також відкриття виставки, присвяченої йому. 

Презентація відбудеться в межах проєкту «Візьми лиш за руку мене і стисни як зброю».

«У мирному житті він пробував себе в дуже різних сферах: працював контент-менеджером у Центрі реадаптації та реабілітації “ЯРМІЗ”, копірайтером у Veteran Hub, був наставником для дітей у проєкті “Строкаті єноти”, легко міг бути ким завгодно: митцем, мандрівником, учителем, професійним фотографом, автором пронизливого роману про війну. Зрештою він обрав бути Воїном, зберігши в собі митця. Виставка саме й покликана познайомити всіх із обома цими проявами особистості “Далі”», — повідомила команда руху Veteranka.

У події візьмуть участь рідні, друзі та побратими Максима. Модеруватиме захід письменниця, парамедикиня УДА Олена Герасим’юк.

Виставка «Візьми лиш за руку мене і стисни як зброю» та книжкова презентація — це спільний проєкт Національного музею літератури України, Фонду імені Максима Кривцова та видавництва «Наш Формат». До кураторської групи увійшли науковиці музею Альона Артюх та Павлина Дунай, представниці Фонду Ганна Морозова та Олена Крупко, виконавча директорка видавництва «Наш Формат» Анастасія Нікітіна, письменниця й парамедикиня УДА Олена Герасим’юк та співзасновниця і співвласниця культурного простору Squat 17b Дар’я Криж.

Під час презентації другого видання «Віршів з бійниці» охочі зможуть придбати
книжку, а також за донат отримати художні листівки із зображенням «Далі».

Подія відбудеться у приміщенні Національного музею літератури України. Виставка триватиме упродовж весни.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект