Календар подій

13.06

Київ

19:00 вулиця Саксаганського, 6

Відбудеться презентація роману «Пісня відкритого шляху» Артема Чеха

У Києві відбудеться перша презентація нового роману
«Пісня відкритого шляху» письменника та військовослужбовця ЗСУ Артема Чеха.

У травні 2024 року у чернівецькому видавництві Meridian Czernowitz вийде новий історично-пригодницький роман «Пісня відкритого шляху» Артема Чеха – українського письменника, який від початку повномасштабної війни росії проти України повернувся до лав ЗСУ захищати Україну.

 

«Це той самий роман, який я почав писати ще у травні 21-го року, майже дописав, однак через повномасштабну війну відклав на півтора роки. Це той самий, за яким стоїть кропітка робота з дослідження та вивчення теми. Іноді, аби зробити той чи інший абзац достовірним, я проводив по кілька днів у віртуальних бібліотеках. Передусім невичерпним джерелом документів, листів, мап, щоденників була Бібліотека Конгресу. Часом мені допомагали американські краєзнавці, історики та реконструктори, з якими я списувався, дивуючи їх тим, що якийсь чувак з України пише роман про їхню війну… Це той самий роман, яким я жив три роки, часом сумніваючись, чи зможу завершити, а, завершивши, був здивований, що десятки випадковостей дозволили мені таки дожити до цього дня», — розповів Артем Чех.

 

«Пісня відкритого шляху» — роман про колишнього кріпака з українського села, який після служби на Кримській війні потрапляє в Америку і воює на боці Півночі у громадянській війні. Там він знаходить собі друга, колишнього раба Сема, з яким разом відправляється в подорож Америкою. Відкритий шлях головного героя — це й шлях геть від Москви, шлях крізь війну до свободи, шлях від росіянина в пролозі до українця в епілозі.

 

Перша презентація нової книжки відбудеться у Києві в день народження письменника.

 

Видавництво Meridian Czernowitz вже запустило передпродаж роману, що триватиме до 23 травня. В книгарнях України книжка буде доступна з початку червня 2024 року.

 

Придбати квиток на презентацію можна за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект