Календар подій

Відбудеться розмова про читання під час війни у просторі ПЕН

5 вересня о 18:30 у просторі ПЕН у Києві відбудеться третя подія на підтримку Збройних сил України – розмова про читання під час війни з Іриною Славінською та Вадимом Карп’яком.

«Із 24 лютого багатьом читачам і читачкам непросто повертатися до своєї улюбленої звички. Та є тексти, що можуть допомогти – і часто це стара-добра класика. Ірина Славінська перечитує Софокла, Вадим Карп’як – Шекспіра. Чому? Про це й поговоримо», – пишуть організатори.

 

Ірина Славінська – виконавча продюсерка Радіо Культура, перекладачка та письменниця. Членкиня Шевченківського комітету. Кураторка спецпрограм міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал». Ведуча програми «Права людини понад усе» на Українському радіо. Учасниця кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага». Авторка книг «Майже доросла. Книжка для дівчат і про дівчат», «Мої запасні життя», «Історії талановитих людей», «33 герої укрліт».

 

Вадим Карп’як – український журналіст, радіоведучий, телеведучий. Ведучий політичного ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV і радіопрограми «Про закон і благодать» на UA: Радіо Культура. Член наглядової ради фонду «Повернись живим». Входить до складу журі конкурсу «Книга року BBC».

 

Захід відбудеться наживо у просторі ПЕН на Подолі. Умовою участі є благодійний внесок для фонду UA Responders. Мінімальна сума – 100 грн. Внесок можна зробити за посиланням (реквізити банківської картки: 4149 4390 2262 4211, Олег Нечитайло). Після сплати внеску потрібно заповнити реєстраційну онлайн-форму.

 

Детальніша інформація про захід і місце події надійде всім зареєстрованим учасникам в окремому листі від організаторів. У разі повітряної тривоги всі учасники події зможуть пройти до укриття на нижньому поверсі будівлі.

 

Мета «Інтелектуальних вечорів у просторі ПЕН» – повернути офлайн-події у культурне життя столиці, а також підтримати волонтерські ініціативи, які збирають кошти на потреби українських захисників та захисниць. Організатор заходу PEN Ukraine у партнерстві з Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект