Календар подій

шостий Конгрес «Література в Дії»

22.02

Київ

10:00 Goethe-Institut Ukraine, вул. Волоська, 12/4

Відбудеться шостий Конгрес «Література в Дії»

До участі в шостому Конгресі «Література в Дії» запрошуються представники літературного сектору, зокрема й у першу чергу – очільники та менеджери культурних проєктів, організацій, фестивалів, ініціатив, видавництв та бібліотек.

Цьогоріч на Конгресі «Література в Дії» дізнаємося про нові можливості для літературного сектору, працюємо з процесами ваших організацій та ініціатив, говоримо про стратегування діяльності та розвиток аудиторії, вивчаємо інструменти та практики що допоможуть ефективніше організувати роботу культурних менеджерів у сучасному світі.

 

Готуйтесь до знайомства, плідного навчання і насиченої роботи!

 

Партнери цьогорічного Конгресу: Goethe-Institut Ukraine, Український культурний фонд, House of Europe, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Manageable – агенція з опису та оптимізації бізнес-процесів, Організація «Інша Освіта / Insha Osvita», Перекладачі в Дії | Translators In Action тощо. Ексклюзивний медіа-партнер Конгресу: Культурно-видавничий проєкт «Читомо».

 

Реєстрація

 

Оргвнесок: 300 грн. Оплата — на місці. Зібрані кошти буде спрямовано на покриття організаційних витрат події: кава-брейки, поліграфія, робочі матеріали, гонорари, проїзд і поселення спікерів та спікерок. NB: Проєкт не є комерційним і реалізується спільнотою для спільноти. Витрати покриваються спільнокоштом.

 

Контактна адреса для питань та пропозицій: info@litcentr.in.ua

Читайте також: Що дасть нам силу? – Український ПЕН оголосив фокус-тему 2019-2020

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект