Календар подій

20/05

Відкрита стипендія для українок з діаспори на вивчення української мови

Торонто

23:59 онлайн-подія

Відкрита стипендія для українок з діаспори на вивчення української мови

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) оголошує прийом заяв на здобуття стипендії імені Анни Кісіль для вивчення української мови під час літніх онлайн курсів. Останні проходитимуть у Міжнародній школі україністики «Крок до України» при Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» в липні 2021 р.

На стипендію імені Анни Кісіль можуть подаватися всі охочі українки з діаспори віком від 16 до 35 років. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, надіслати коротку інформацію про себе; супровідний лист на тему: «Чому для мене важливі ці курси?» (до 200 слів); рекомендаційний лист від місцевої української жіночої чи іншої громадської організації.

 

Термін подання заяв та інших документів – до 20 травня 2021 р. Розгляд заяв на отримання стипендії та визначення 10 кандидатур стипендіаток відбудеться в кінці травня 2021 р.

 

Анна Кісіль за життя регулярно підтримувала освітні проєкти серед діаспори та в Україні, зокрема, стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у МІОКу, та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект