Cow Illustration Biennale

Відомі переможці COW Illustration Biennale 2020

23.03.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Дніпрі з 4 по 31 березня проходить міжнародна виставка ілюстрації і книжкового дизайну Cow Illustration Biennale 2020, у якій цьогоріч представлені роботи 243 художників. Про це йдеться на сторінці виставки.

 

Як повідомила в ексклюзивному коментарі Читомо президентка COW International Design Festival Олена Барановська, цього року на виставці представлена рекордна кількість країн – 39.

 

«Підготовка до Бієнале відбувалася як зазвичай, проте була деяка невизначеність через карантинні обмеження. Ми не знали, чи зможемо відкрити виставку для відвідування, чи потрібно буде проводити захід тільки онлайн. За планами виставка мала відкритися в листопаді минулого року, однак її довелося перенести. Дуже раді, що, незважаючи ні на що, ми все ж відкрили виставку. Ми вирішили – необхідно, щоб виставка була доступна досить довгий час через можливі обмеження для відвідування. Хотілося б, щоб всі бажаючі могли прийти і подивитися цю дійсно вражаючу експозицію. Тому виставка буде проходити майже місяць і я думаю, що навіть довше», – сказала Барановська.

 

Географія Бієнале: Аргентина, Бангладеш, Білорусь, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Велика Британія, Еквадор, Єгипет, Ізраїль, Індонезія, Ірак, Іран, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Колумбія, Куба, Литва, Мексика, Нідерланди, Німеччина, Перу, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Україна, Уругвай, Франція, Чилі та Японія.

 

В ексклюзивному коментарі Читомо директор фестивалю Анатолій Меньків зазначив, що роботи переможців COW Illustration Biennale 2020 мали виставлятися також в галереї WIT у Варшаві. Однак через суворий карантин у Польщі галерея зачинена, виставка проходить онлайн.

 

Міжнародне журі, до складу якого увійшли Anna Klos (Польща), Mohammad Barrangi Fashtami (Іран/Велика Британія), Hе Fang (Китай), Lina Dūdaitė (Литва), визначило по 10 переможців у двох номінаціях: «Ілюстрація» та  «Книжковий дизайн».

 

Переможці COW Illustration Biennale 2020

ІЛЮСТРАЦІЯ

 

Paula Alvarez, Чілі

Aldo Jarillo, Мексика

Luca Di Napoli, Італія

Zahra Mohamadnejad, Iран

Samaneh Salehi, США

Zahra Zarinpoor, Iран

Natalie Pudalov, Iзраїль

Nooshin Safakhoo, Iран

Ghazal Fatollahi, Iран

Zahra Haji, Iран

 

КНИЖКОВИЙ ДИЗАЙН

 

Настя Мусатенко, Україна

Justyna Stefanczyk, Польща

Георгій Ященко, Україна

Леонід Брук, Україна

Maryam Yektafar, Mari Yektafar, Iран

Аеліна Аршакян, Україна

Aнна Блек, Україна

Ірина Гедзь, Україна

Маша Вишедська, Марина Фудашкіна, Україна

Diyaddin Sevindik, Туреччина

З іншими роботами переможців можна ознайомитись на сайті COW Illustration Biennale 2020.

 

Повну експозицію можна побачити з 4 по 31 березня в Дніпровській центральній бібліотеці.

 

COW International Design Festival – це глобальний форум і вітрина дизайну світового класу. У фокусі фестивалю: ілюстрація, книжковий дизайн, графічний дизайн, предметний дизайн, дизайн інтер’єру та мода. Вперше фестиваль відбувся в жовтні 2004 року як виставка робіт найкращих дніпровських дизайнерів. За час існування COW Festival набув статусу міжнародного і значно розширив свою географію.

 

Щорічно професійне журі фестивалю визначає найкращих дизайнерів серед учасників більш ніж з 30 країн світу. Найкращі роботи складають COW колекцію для демонстріраціі на виставкових майданчиках в різних містах і країнах.

 

Як повідомлялося, виставка дитячої книжки в Болоньї (Bologna Children’s Book Fair) оприлюднила перелік ілюстраторів, відібраних на експонування цього року.