Календар подій

Як написати оповідання

21.08

Вінниця

17:00 вул. Театральна, 15

Вікторія Гранецька розповість, як написати оповідання

Відбудеться майстер-клас з написання оповідань від письменниці Вікторії Гранецької.

Як написати оповідання, яке вразить читача? Де шукати непересічні ідеї для своїх історій? Яким чином розвинути перспективну ідею у захопливий сюжет? І нарешті — як зацікавити видавців своїм рукописом? Відповіді на ці запитання шукатимемо під час тематичного майстер-класу «Як написати оповідання: ідея та сюжет» разом із письменницею та редакторкою видавництва «Дім Химер» Вікторією Гранецькою.

 

Робота триватиме за покроковими інструкціями від Вікторії, яка за допомогою наочних прикладів зі збірок оповідань, виданих у «Домі Химер», продемонструє концепцію створення якісної короткої прози. Жодних обмежень щодо учасників — це можуть бути автори-початківці, читачі та всі охочі спробувати свої сили у написанні короткої прози.

 

Вікторія Гранецька — сучасна українська письменниця, авторка чотирьох романів, збірки неримованих поезій «Спротив речей» та концептуальної книги оповідань «Reality Show/Magic Show». Окремі оповідання перекладені й видані англійською мовою, вірші — польською. Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова». Співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер».

 

Вхід вільний.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект