Календар подій

13.08

Київ

19:00 Арт і Я, вул. Хрещатик, 32-Б, оф. 8

Віталій Мітченко проведе безкошовну лекцію-презентацію книги «Каліграфія. Взаємовпливи шрифтів»

Відкрита, безкоштовна лекція-презентація книги «Каліграфія. Взаємовпливи шрифтів» за участю Vitaliy Mitchenko 13 серпня, 19:00–20:30.

Український каліграф Віталій Мітченко видав нову книгу, в якій дослідив історичний шлях рукописної кирилиці в Україні від появи добуквених знакових систем до сьогодення.

13 серпня на відкритій презентації книги «Каліграфія. Взаємовпливи шрифтів: теорія і практика, кирилиця і латиниця, історія і сучасність» автор детально розповість про свої дослідження кириличних рукописних шрифтів та леттерингу, їх уніфікацію, а також паралелі у розвитку кирилиці та латиниці.

Віталій Мітченко: часто каліграфію порівнюють із музикою, архітектурою, балетом. Для мене ж, насамперед, це – візуалізована поезія: різні прийоми організації ритму, алітерації, вербальні рими, які під час написання стають графічними.

Навіть надрукований поетичний текст здебільшого має вигляд гарної графічної конструкції, а вдала каліграфічна інтерпретація надає йому нового життя.

Кому буде цікаво: професіоналам та початківцям — всім, хто вивчає шрифти, каліграфію, леттеринг та цікавиться естетикою літер.

Довідка:

Мітченко Віталій Степанович — художник книги, каліграф, заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри графічних мистецтв НАОМА, лауреат премії ім. І.Огієнка в галузі освіти за внесок у розвиток графічного мистецтва, автор навчальних посібників «Естетика українського рукописного шрифту» (Грамота, 2007 р.), «Каліграфія. Взаємовпливи шрифтів: теорія і практика, кирилиця і латиниця, історія і сучасність» (Laurus, 2018) та низки наукових публікацій з історії та теорії шрифту.

Місце: студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку біля «Ощадбанк» та «Coffee hot», код 46, 2 пов., офіс 8.

Вхід вільний.

Реєстрація

Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія), 098 635 48 46 (Алла).

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект