Календар подій

5/07

Володимир Арєнєв презентує роман «Порох із драконових кісток» у Харкові

Харків

18:30 Книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Володимир Арєнєв презентує роман «Порох із драконових кісток» у Харкові

Книгарня «Є» (вул. Сумська, 3) та видавництво «АССА» запрошують на презентацію роману Володимира Арєнєва «Порох із драконових кісток», що відбудеться 5 липня о 18:30 за участю автора.

Роман «Порох із драконових кісток» – урбаністичне фентезі для підлітків та їхніх батьків. Його героїня – старшокласниця Марта – на перший погляд звичайна дівчинка, яка має типові підліткові проблеми. Вона мріє вирватися зі свого провінційного містечка до столиці і шукає способи, як заробити гроші на навчання. Але від решти однолітків Марту відрізняє незвичайний дар: вона шукає й заклинає те, що охоче купують на «чорному ринку», – давні токсичні кістки. Кістки драконів, що колись правили цією країною…

Довідка:

Володимир Арєнєв – автор понад трьох десятків книжок, лауреат численних українських та міжнародних літературних відзнак та премій. Його твори перекладені англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, французькою та іншими мовами. У 2014 році на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні був визнаний найкращим автором фантастики для підлітків. Роман «Порох із драконових кісток» – фіналіст премій «Рейтинг критика» та «ЛітАкцент року».

Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект