Календар подій

Семінар-інтенсив Володимира Арєнєва

25.01

Харків

12:00 Ротарі-Центр, площа Конституції 21

Володимир Арєнєв проведе семінар-інтенсив

Відбудеться семінар-інтенсив «4В: Вигадати. Втілити. Відредагувати. Видати» письменника, сценариста, упорядника антологій Володимира Арєнєва.

Кажуть, що успіх письменника — це 10 % таланту і 90 % роботи над собою та над своїми творами. Наділити людину талантом неможливо, а от навчити її краще розуміти те, яким саме чином працює художній текст, — спробуємо.

Про автора:

Володимир Арєнєв — автор понад трьох десятків книжок, лауреат численних українських та міжнародних літературних відзнак та премій. Його твори перекладені англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, французькою та іншими мовами.

  • У 2014 році на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні Володимир був визнаний найкращим автором фантастики для підлітків.
  • Роман «Порох із драконових кісток» — фіналіст премій «Рейтинг критиків», «Літакцент», «Книгуру», увійшов до короткого списку Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2018» у номінації «Дитяче свято».
  • Роман «Дитя песиголовців» у грудні 2018 року портал «Барабука» назвав кращим українським фентезі для підлітків. Роман увійшов до п’ятірки кращих українських книжок 2018 року за версією відеоблоґерів, а також у рейтинг «Найважливіших українських книжок 2018 року».
  • Повість «Сапієнси» отримала премію «Книга року BBC 2019 року» в номінації «Дитяча література».
  • У травні 2019 року Володимир Арєнєв увійшов до списку «25 кращих письменників України».

Про курс:

Семінар-інтенсив «4В: Вигадати. Втілити. Відредагувати. Видати» — квінтесенція курсу, який Володимир Арєнєв вже кілька років поспіль читає у Києві. Це два дні насиченої праці, які охоплюють всі етапи письменницької праці: від задуму, створення персонажів, драматургії твору, саморедагування до роботи із видавництвом, художником, редактором. Курс призначений насамперед для тих, хто пише або хоче писати художню прозу: він складається з системи практичних порад, прикладів і вправ.

Структура занять:

Інтенсив створено на основі авторського курсу Володимира Арєнєва «4В». Інтенсив складається із двох днів, кожен по три блоки. Проходить він під егідою Видавництво АССА.

 

Реєстрація

 

Оргвнесок: 500 грн. за 1 день з 1 учасника (повний дводенний інтенсив — 1000 грн.)

 

Контакти: vladarenev@gmail.com, Володимир Арєнєв на фейсбуці

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Легенди про наш час: «Дитя песиголовців» Володимира Арєнєва

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект