карантин

«Вовкулака» призупиняє друк коміксів через коронавірус

27.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво коміксів та графічних романів «Вовкулака» змушене призупинити друк своїх видань через епідемію коронавірусу. Про це повідомляють на Facebook-сторінці видавництва.

 

У заяві пояснюють, що через закриття комікшопів, деяких онлайнмагазинів, книгарень та книжкових мереж, відтерміновані та скасовані ярмарки та гік-івенти, видавництво залишилося без 99% каналів збуту і, відповідно, фінансування.

 

«Через це ми вимушені призупинти друк наших видань, (бо навіть за наявності 100-200 передзамовлень, неможливо друкувати кількатисячні наклади і просто залишати їх на складі) до нормалізації ситуації, виходу з карантину та поновлення роботи книжкових та коміксових магазинів тощо.

 

 

Читайте також: Чарівні світи і косплей: в яких книжках шукати натхнення для нових образів

 

Ми дуже сподіваємося, що це станеться на початку літа. Нам дуже шкода, але це дійсно вплив факторів непереборної сили, на які ми не в силі ніяк вплинути», — пояснюють у «Вовкулаці».

 

У заяві додають, що серед видань, які були запущені в роботу до карантину, залишився додрук коміксу «Відьмак. Дім зі Скла», який має вийти приблизно через 1-2 тижні. Першими виданнями, які побачать світ одразу після карантину, будуть: 4-й випуск «Серед Овець» та «Відьмак. Прокляття Воронів».

 

 

«Але робота видавництва не зупиняється, і наразі малюються нові, ще навіть не анонсовані українські комікси, намальовані редагуються, вже придбані ліцензії перекладаються (наприклад, завершений переклад першого тому «Касти Мета-Баронів»), ми доробили і наповнили інформацією та прев’ю наш сайт і ведемо перемовини щодо нових ліцензій», — наголошують видавці.

 

Нагадаємо, що «Вовкулака» — українське незалежне видавництво коміксів та графічних романів, засноване 2017 року. У 2018-му отримало офіційну реєстрацію як видавництво України. У 2019 році видавництво створило імпринт авторських коміксів для дитячої аудиторії «Мавка».

 

Читайте також, як пройшов Comic Con Ukraine 2019