Календар подій

ВСЛ і Кримський дім презентує антологію «Кримський інжир. Демірджі»

Кримський дім і «Видавництво Старого Лева» презентують книгу «Кримський інжир. Демірджі». Це — антологія найкращих творів другого письменницько-перекладацького конкурсу «Кримський інжир / Qırım inciri» (2019). У книзі зібрані роботи українською та кримськотатарською мовами, проза та поезія, оригінали й переклади.

У презентації візьмуть участь укладачі книги Алім Алієв та Анастасія Левкова. Також автори текстів, які увійшли до збірки. До презентації долучаться поети та письменники з різних куточків України: Львова, Херсону, Криму.

 

У книзі «Кримський інжир» твори-оригінали дозволяють доторкнутися до автентичної кримськотатарської культури, відчути кримську природу, заглибитися в темні сторінки історії півострова, зрозуміти світовідчуття кримчан сьогодні. У творах кримськотатарською мовою обізнаний читач зауважить особливості різних діалектів і стилів. Твори розважають, вчать, показують, як традиційні цінності можуть бути вплетені у сучасні реалії.

 

Через переклади читач зможе порівняти різномовні версії творів сучасних українських та кримськотатарських письменників.

 

Онлайн-трансляція відбуватиметься у соцмережі Facebook на сторінках «Видавництва Старого Лева», Кримського Дому та Крим.Реалії.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект