Календар подій

У Києві презентують книжку про народну самооборону

Видавництво «Темпора» спільно з Книгарнею «Є» запрошує на презентацію книжки Владислава Мирончука «До ліктя лікоть: Нарис історії Української народної самооборони (1989−2019 роки)».

Ця книжка розповідає про історичну долю та бойовий шлях Української народної самооборони, широковідомої як УНА — УНСО.

 

У ній вперше в такому обсязі подаються різні аспекти діяльності організації, для висвітлення яких було використано багато ексклюзивного матеріалу. Видання присвячується 30-й річниці створення УНСО.

 

Українська народна самооборона від моменту заснування й аж до початку останньої російсько-української війни була єдиною з усіх українських парамілітарних організацій, яка здобула власний бойовий досвід: уже з весни 1992-го, ставши першим після УПА мілітарним формуванням, що ступило на поле бою заради захисту національних інтересів.

 

Автор Владислав Мирончук — поручник УНСО «Мирон», «Ярема». Строкову службу проходив на Далекому Сході. В УНСО з серпня 1999 р. Учасник Придністровського та Абхазського конфліктів. У 1994 р. був ув`язнений за участь у «незаконних воєнізованих формуваннях» (ст. 187 ч. 6 ККУ 1960 р. ред.) У 2001–2003 рр. засуджений та відбув покарання за участь у заворушеннях 9 березня 2001 року та «зберігання зброї та боєприпасів». У 2003–2005 рр. – в.о. голови Київської міської організації УНА — УНСО. Відзначений «Пустельним хрестом УНСО з мечами. Учасник Революції гідності та АТО у складі 54-го окремого розвідувального батальйону («курінь УНСО») та 81-ї окремої аеромобільної бригади. Автор публікацій і видань з військово-історичної тематики.

 

Модерує Юлія Олійник – директорка видавництва «Темпора».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект