відеоігри

Вийшла відеогра, дія якої відбувається у всесвіті Гаррі Поттера

11.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Розпочався офіційний продаж гри Hogwarts Legacy — екшен-RPG у всесвіті Гаррі Поттера.

Hogwarts Legacy — рольовий бойовик у відкритому світі, де гравець зможе вільно досліджувати школу чаклунства Гоґвортс та її околиці. Гаррі Поттера в грі не буде, бо дія відбувається в 1890 році.

 

За сюжетом гри, у Гоґвортсі зʼявляється новий учень, що вступає одразу на пʼятий курс та потрапляє у вир загадкових подій, повʼязаних із повстанням гоблінів під проводом Ранрока та стародавньою магією, якою володіють далеко не всі чаклуни. У Hogwarts Legacy можна налаштовувати зовнішність свого персонажа, створювати зілля, вивчати заклинання, відкривати нових фантастичних звірів, заводити союзників, битися з темними чарівниками і покращувати здібності.

 

Повне проходження Hogwarts Legacy займе у користувачів 70 годин, половина з яких відведена на сюжет. Від вибору факультету залежить варіативність в історії, проте різниця невелика, і всі гравці прийдуть до однієї точки. У студентів Слизерину буде можливість відвідати в’язницю Азкабан.

 

Ще до офіційного релізу гра стала не тільки найочікуванішою, а й найпопулярнішою — у найбільшому магазині онлайн-дистрибуції відеоігор Steam її придбали майже пів мільйона людей.

 

 

Гри вийшла для PC, PlayStation 5 та Xbox Series X/S. Української мови в грі немає.

 

Придбати Hogwarts Legacy можна на офіційному сайті.

 

Нагадаємо, книжки про Гаррі Поттера українською мовою виклали у вільний доступ.

 

Читайте також: Війна в Україні vs Війна у світі Гаррі Поттера

 

Чільне зображення: кадр із трейлеру