екранізації

Вийшов перший тизер екранізації книжки Девіда Ґренна «Вбивці квіткової повні»

19.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сервіс потокового передавання відео Apple TV+ представив перший тизер стрічки «Вбивці квіткової повні» (Killers of the Flower Moon), знятої за однойменним розслідуванням американського письменника Девіда Ґренна.

 

У книжці автор досліджує серію вбивств представників індіанського племені осейджів, що сталась у США на початку 1920-х років. На їхній території в Оклахомі було знайдено нафту. Осейджі отримують право на прибуток та продаж землі. Та замість того, щоб насолоджуватись заможним життям, вони стають жертвами отруєнь та розстрілів. Гинуть навіть ті, хто наважуються розслідувати ці злочини. Молодий директор ФБР Едґар Гувер візьметься за справу, яка стане однією з перших для бюро.

 

 

Українською книжку «Вбивці квіткової повні: таємниця індіанських убивств та народження ФБР» переклало видавництво «КМ-Букс» 2018 року.

 

Режисером екранізації став Мартін Скорсезе. До акторського складу стрічки увійшли: Леонардо ДіКапріо, Роберт Де Ніро, Лілі Ґладстоун, Джессі Племонс, Брендан Фрейзер, Джон Літґоу та інші. Вже нині відомо, що тривалість стрічки складе 3 години 26 хвилин.

 

Світова прем’єра фільму «Вбивці квіткової повні» (Killers of the Flower Moon) запланована на 20 жовтня 2023 року.

 

Нагадаємо, за мотивами «Володаря перснів» створять нову онлайн-гру

 

Читайте також: Той, що біжить за голосами, у романі Пилипа Білянського «Луни»