відеоігри

За мотивами «Володаря перснів» створять нову онлайн-гру

17.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Amazon Games уклала угоду з Embracer Group для випуску нової онлайн-гри за мотивами «Володаря перснів». Про це повідомили на сайті компанії.

Гру розроблятиме студія New World Amazon Games Orange County. Наразі гра перебуває на ранній стадії розроблення, а термінів її виходу ще не оголошують. Amazon Games випустить гру для ПК і консолей у всьому світі.

 

«Світ Середзем’я продовжує бути нескінченно благодатним ґрунтом для творців, і Amazon Games має пристрасть до створення захопливих світів і публікації ігор для глобальної авдиторії», — сказав Лі Гінчард, генеральний директор Freemode.

 

У проєкті обіцяють реалізувати пригодницький дух та улюблені історії з книжкових саг «Володар перснів» і «Гобіт».

 

«Ми давно мріяли запропонувати гравцям новий погляд на “Володаря перснів”, і для нас велика честь і вдячність, що Middle-earth Enterprises довірила нам цей культовий світ. Ми також раді розширити наші відносини з Embracer Group після торішньої угоди з Tomb Raider, оскільки вони зарекомендували себе як відмінні партнери», — зазначив віцепрезидент Amazon Games Крістоф Гартманн.

 

Це вже друга спроба Amazon створити онлайн-гру за «Володарем перснів». Раніше, у 2019 році, компанія оголошувала про такі наміри, але 2021 року проєкт закрили.

 

Нагадаємо, на початку 2022 року вийшла відеогра Hogwarts Legacy, дія якої відбувається у всесвіті Гаррі Поттера.

 

Читайте також: На честь героя «Володаря перснів» назвали новий вид метеликів

 

Чільний колаж: VideoGames