бестселери

Вийшов трейлер екранізації роману Коллін Гувер «Покинь, якщо кохаєш»

18.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кінокомпанія Sony Pictures Entertainment оприлюднила трейлер фільму «Покинь, якщо кохаєш», знятого за мотивами однойменного роману американської письменниці Коллін Гувер.

Фільм розповідає історію Лілі Блум, яка подолала психологічні травми дитинства і переїхала до Бостона з метою відкрити власний бізнес. Випадкова зустріч з привабливим нейрохірургом Райлом Кінкейдом викликає між ними бурхливий потяг, але коли вони глибоко закохуються, Лілі починає помічати в Райлі риси, що нагадують їй про стосунки її батьків. Коли перше кохання Лілі, Атлас Корріган, несподівано повертається в її життя, її стосунки з Райлом руйнуються, і Лілі розуміє, що повинна навчитися покладатися на власні сили, щоб зробити неможливий вибір для свого майбутнього.

 

 

Режисером фільму став Джастін Балдоні, сценаристкою — Крісті Голл. Продюсери стрічки — Джастін Балдоні, Блейк Лавлі. Головні ролі виконали Блейк Лайвлі, Джастін Балдоні та Брендон Скленар.

 

Фільм вийде у кінотеатрах 9 серпня.

 

В Україні роман «Покинь, якщо кохаєш» у 2019 році випустило видавництво Vivat.

 

«Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім’ї. Головна героїня Лілі, прототипом якої частково постає сама авторка, втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер тата. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій, поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло, сплетене з правди, страху, прощення, нерішучості й любові», — ідеться в анотації.

 

Як повідомлялося, у 2022 році 7 книжок Колін Гувер потрапили до переліку найпродаваніших книжок у США.

 

Читайте також: Коллін Гувер, принц Гаррі й український нон-фікшн: що вийшло у 2023-му

 

Чільне фото: glamourmagazine.co.uk