екранізації книжок

Вийшов трейлер фільму, де героєм є Едгар По

10.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився трейлер фільму «Блідо-блакитне око», знятого за однойменним романом американського письменника Луїса Баярда. Відео виклали на ютуб-каналі стрімінгового сервісу Netflix.

 

Події готичного трилера відбуваються 1830 року у військовій академії Вест-Пойнт (США). Туди прибуває ветеран-детектив Август Ландор для розслідування серії вбивств кадетів. Йому допомагатиме молодий Едгар Аллан По.

 

 

Згідно з біографічними відомостями, через безгрошів’я Едгар Аллан По 1827 року завербувався до лав армії Сполучених Штатів. Дослужившись до рангу сержанта артилерії, він вирішив вступити до військової академії Вест-Пойнт, куди й був зарахований 1830 року.

 

Прем’єра фільму «Блідо-блакитне око» на Netflix запланована на 6 січня 2023 року. Режисером стрічки став Скотт Купер. У ролях: Крістіан Бейл, Гаррі Меллінг, Джилліан Андерсон, Люсі Бойнтон, Шарлотта Генсбур, Тобі Джонс.

 

Роман «Блідо-блакитне око» Луїса Баярда, за яким знято фільм, вийшов друком 2006 року. Книжка отримала схвальні відгуки критиків. Так, Publishers Weekly назвали роман Баярда «чудовим трилером, що стоїть на голову вище інших спроб белетризувати життя По», а The New York Times зауважили, що він «читається як втрачена класика».

 

Луїс Баярд – американський письменник, автор романів, що ставали у США національними бестселерами. У його творчому доробку шість романів для дорослої читацької аудиторії та одна книжка для підлітків. Також Баярд викладає в Університеті Джорджа Вашингтона.

 

Нагадаємо, Netflix придбала права на показ трьох фільмів за мотивами укрліту

 

Читайте також: 7 найцікавіших фільмів про письменників і письменниць