екранізації

Netflix придбала права на показ трьох фільмів за мотивами укрліту

16.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Netflix придбала права на показ семи українських фільмів, серед яких три екранізації творів української літератури. Це дистриб’ютор Film.ua Distribution підтвердив The Village Україна.

Ці фільми:

  • «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча;
  • «Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна;
  • «Зірки за обміном» Олексія Даруги;
  • «Віддана» Христини Сиволап;
  • «Фокстер і Макс» Анатолія Матешка;
  • «Сторожова Застава» Юрія Ковальова;
  • «Поводир» Олеся Саніна.

 

«Цієї осені ми уклали дійсно унікальну угоду та продали права на перегляд великого пакета українських фільмів на Netflix на території України. За умовами та бізнес-етикою ми мали тримати це в секреті, тому просто спостерігали, як українські ЗМІ провели справжнє розслідування, оприлюднили інформацію, хоч і неповну, заздалегідь, як цю інформацію підхопила громадськість. Це свідчить про те, що наші повні метри насправді потрібні глядачу, викликають зацікавленість та захоплення. Все це надихає і далі працювати на локальну та глобальну дистрибуцію українських фільмів та серіалів», – зазначив директор Film.ua Distribution Євген Драчов.

 

Крім того, у вересні на Netflix з’явилися три українських фільми — «Дике поле» (за романом Сергія Жадана), «Бурштинові копи» та «Зустріч однокласників»

 

Нагадаємо, що авторка Ірина Цілик і продюсерка Дар’я Бассель відмовилися від грантової програми розроблення сценаріїв від Української кіноакадемії у співпраці зі стримінговою платформою Netflix.

 

Як повідомлялося раніше, на Netflix опублікували тизер нової екранізації роману Еріха Марії Ремарка «На Західному фронті без змін».

 

Джерело: ІМІ, The Village Україна