екранізація

Вийшов тизер нової екранізації роману Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів»

20.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З’явився тизер серіалу за відомим романом Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів». Відео виклали на ютуб-каналі телекомпанії PBS.

За сюжетом, англієць Філеас Фоґ (Девід Теннант) укладає парі про те, що здійснить навколосвітню подорож за 80 днів. Він мандрує разом зі слугою Паспарту (Ібрагім Кома) і репортеркою Ебігейль Фікс (Леоні Бенеш). Актор Девід Теннант відомий за виконанням головної ролі у серіалі «Доктор Хто».

Зйомки завершили у березні цього року. Режисером проєкту став Стів Беррон. Прем’єру восьмисерійного пригодницького телесеріалу запланували на 10 жовтня у Каннах.

 

«Навколо світу за вісімдесят днів» − пригодницький роман французького письменника Жуля Верна 1873 року. Роман заснований на реальній подорожі американця Джорджа Френсиса Трейна (1829–1904). Роман екранізовували понад 10 разів у різних країнах світу.

 

Нагадаємо, у травні вийшов трейлер екранізації роману Дена Брауна «Втрачений символ». Також цього року відбулась прем’єра анімаційного фільму за мотивами щоденника Анни Франк.

 

Читайте також: ХХ століття очима Жуля Верна