Календар подій

13.08

Київ

19:30 Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12 (літній майданчик)

Юрко Прохасько на Назгуль Шукаєва презентують проект «Життя: Наголос» у Мистецькому арсеналі

Діалог тексту та музики «Життя: Наголос» у виконанні Юрка Прохаська та Назгуль Шукаєвої проведуть 13 серпня о 19:30 на літньому майданчику Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10-12).

 

Юрко Прохасько читатиме тексти Дебори Фогель у власному перекладі. Йому відповідатиме голосовою імпровізацією співачка Назгуль Шукаєва, а також додасться музична імпровізація виконавців на лірі та віолончелі.

 

Вперше такий текстово-музичний експеримент здійснено на цьогорічному фестивалі Porto Franko. Це імпровізація – а отже, її неможливо відтворити повністю, проте можна повторювати раз за разом у різних варіаціях. Яким буде діалог художнього тексту та музики цього разу?

 

Довідка:

 

Юрко Прохасько – український літературознавець, есеїст, публіцист, перекладач. Молодший науковий співробітник відділу літературного процесу в Західній Україні та компаративістики в Інституті літератури НАН України. Лауреат премії ім. Фрідриха Ґундольфа та Австрійської державної премії з художнього перекладу «Трансляціо» (2008). Член-кореспондент Саксонської академії мистецтв (Дрезден). Співзасновник і викладач Львівського психоаналітичного інституту (2010). Перекладає з німецької (серед інших твори Роберта Музіля, Йозефа Рота, Генріха фон Кляйста, Франца Кафки, Юдит Германн, Ґоттфріда Бенна, Фрідріха Шляєрмахера, Інґо Шульце, Міхаеля Енде) і польської (Юзеф Віттлін, Ярослав Івашкевич, Лешек Колаковський).

 

Назгуль Шукаєва – етно-джаз співачка з рідкісним діапазоном, в її голосі поєднується магія джазу і блюзу, госпел і авангарду, етнічної та сучасної музики.

 

Вхід: 80 гривень.

Придбати квиток можна онлайн або у касі Мистецького арсеналу.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект