екранізація

З’явилися перші кадри з нової екранізації «Протистояння» Кінга

26.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явилися перші кадри з майбутньої серіальної адаптації роману Стівена Кінга «Протистояння». Зображення опублікало видання Vanity Fair.

Режисером, продюсером і сценаристом серіалу виступив Джош Бун, який зняв «Нових мутантів». Серед акторів: Олександр Скарсгард, Хізер Грем, Нат Вулф, Джеймс Марсден, Ембер Херд, Вупі Голдберг та інші.

 

За сюжетом, на таємній базі відбувається викид смертельно небезпечного вірусу, тож майже всі, хто був у цей момент там, гинуть. Одному з працівників дивом вдається вижити, проте саме через нього епідемія швидко поширюється серед мирного населення. Число жертв жахає – вмирають тисячі. Уцілілі діляться на два табори: одні залишилися вірні ідеалам минулого, інші доєднуються до загадкового Чорного Чоловіка, який прагне світового панування.

Точну дату виходу нового серіалу поки не повідомляють, але очікується, що він з’явиться до кінця року.

 

Як відомо, це вже друга серіальна екранізація роману «Протистояння». Перша вийшла ще у 1994 році, а сценарій до неї написав сам Стівен Кінг. Також на основі роману створили й однойменний комікс.

 

Роман «Протистояння» (The Stand) — вперше вийшов у 1978-му році у видавництві Doubleday. Він написаний за мотивами його ж раннього оповідання «Нічний прибій» (Night Surf), який вперше побачив світ у збірці «Нічна зміна». Багатьма критиками «Протистояння» вважається одним із найкращих романів письменника Кінга. Видання українською мовою з’явилося у 2017-му році у харківському видавництві КСД.

 

Раніше повідомлялося, що серіал, який компанія Amazon планувала зняти за четвертою книжкою серії «Темна вежа» Стівена Кінга, скасували.

 

Читайте також: Піраміда письменників, наркотики й книжки Стівена Кінга

 

Фото: JAMES MINCHIN/CBS