Говард Лавкрафт

З’явився новий тізер серіалу «Країна Лавкрафта»

04.06.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився новий тізер серіалу, який створюється за мотивами роману Мета Руффа «Країна Лавкрафта». Відео виклали на офіційному Youtube-каналі HBO.

«Країна Лавкрафта» розповідає про солдата Аттікуса Блека, який повертається з корейської війни у США. Він зустрічається з подругою свого дитинства Летицією і дідом Джорджем, щоби знайти свого батька й загадкове місце під назвою «Країна Лавкрафта».

 

Головні ролі в серіалі виконують Джонатан Мейджерс, Герні Смоллетт-Белл та Кортні Б. Венс. Шоураннером випустить Міша Гріна, яка вже працювала над «Підземкою» та сценаріями окремих епізодів «Синів анархії» та «Героїв».

 

Екранізацію продюсують Джордан Піл та Джей Джей Абрамс. Планується, що серіал з’явиться на екранах в серпні цього року.

 

 

Роман «Країна Лавкрафта» (Lovecraft Country) Мета Руффа вийшов у 2016-му році у видавництві HarperCollins. Це темний фантастичний роман жахів, який вивчає взаємозв’язок між фантазіями Лавкрафта та расизмом у США в епоху законів Джима Кроу.

 

Раніше повідомлялося, що у мережі з’явилася фінальна версія трейлеру екранізації відомого оповідання Говарда Лавкрафта «Барва з позамежжя світу».