Дюна

З’явився перший трейлер нової екранізації «Дюни» Френка Герберта

10.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився перший трейлер нової екранізації роману Френка Герберта «Дюна», над якою працює відомий режисер Дені Вільнев. Відео виклали на офіційному каналі екранізації на Youtube.

Фільм, як і книжка, розповість про молодого аристократа Пола Атріда, який об’єднує жителів пустель на планеті Арракіс і оголошує війну галактичної імперії.

 

 

У фільмі знімаються Тімоті Шаламов, Оскар Айзек, Ребекка Фергюсон, Джош Бролін та інші відомі актори. Оператором фільму став Грег Фрейзер, який також зняв «Пограбування казино» і номінувався на премію «Оскар» за фільм «Лев». Композитором виступив Ганс Ціммер.

 

Нагадаємо, що це вже не перша екранізація культового роману – найвідомішими стали фільм 1984 року, який зняв Девід Лінч, а також проєкт Алехандро Ходоровський, скасований в 1975 році.

 

Оригінальне видання «Дюни» Френка Герберта вперше побачило світу у 1963-му році. Це перший роман, який був відзначений премією «Неб’юла».

 

Сучасна версія «Дюни» має вийти на екрани 17 грудня 2020 року.

 

Раніше повідомлялося, що премія «Неб’юла», одна з найпрестижніших нагород у галузі фантастики та фентезі, оголосила цьогорічних переможців.

 

Як відомо, у мережі з’явився перший тизер серіальної адаптації роману Стівена Кінга «Протистояння».