відоігри

З’явився трейлер відеогри у світі Гаррі Поттера, яка покаже старий Гоґвортс

17.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився трейлер нової відеогри Hogwarts Legacy, події якої розгорнуться у Гоґвортсі 1800-х років. Відео виклали на офіційному Youtube-каналі проєкту.

Hogwarts Legacy – це рольова гра з відкритим світом, у якій гравець стане учнем Гоґвортса. Розробником виступає компанія Avalanche Software.

У грі буде можливість досліджувати легендарну школу магії та її околиці, а також розвивати дерево талантів свого персонажа й крафтити різноманітні зілля.

 

Hogwarts Legacy вийде на ПК та платформах від Sony та Microsoft обох поколінь. Дату релізу поки не називають, але планується, що гра вийде у 2021-му році.

 

Це вже не перша відеоігрова адаптація всесвіту Гаррі Поттера. З 2001-го року серія ігор за мотивами романів Джоан Роулінг налічує 11 назв, не враховуючи спін-оффи та додаткові продукти. Найновіша гра у франшизі – Harry Potter: Wizards Unite, яка вийшла на мобільних платформах у 2019-м році.

 

Раніше повідомлялося, що за серією книжок-картинок про всесвіт Туконі, яку створила письменниця й ілюстраторка Оксана Була, випустять відеогру.